O blogu i autorze

Hej! Jestem Krzysiek, a Ty właśnie czytasz mojego górskiego bloga. Na jego stronach dzielę się z Tobą swoją wiedzą i osobistym doświadczeniem, które gromadziłem przez kilkanaście lat poznawania gór Gruzji. Trekking w Gruzji jest moją pasją.

Krzysztof Dąbrowski

Krzysztof Dąbrowski na szlaku w Gruzji

Jak to się zaczęło?

W sierpniu 2001 r. po raz pierwszy odwiedziłem Gruzję i po raz pierwszy stanąłem oko w oko z Kazbekiem. W międzyczasie przeszedłem po gruzińskich górach co najmniej kilkaset kilometrów  i zebrałem kolekcję kilkudziesięciu tysięcy zdjęć. Niedawno uznałem, że najwyższa już pora skończyć z chomikowaniem fotografii na dysku a wspomnień w głowie. Mimo chronicznego braku czasu postaram się pokazać Tobie mój Kaukaz.

Moja przygoda z Gruzją nie ograniczyła się do gór. W 2005 r. zakładałem portal Kaukaz.pl. Przez lata stanowił on największe źródło informacji o Gruzji w polskim internecie.

 

Co znajdziesz na moim blogu?

Tutaj przeczytasz o ciekawych pasmach i miejscach. Znajdziesz inspiracje do własnych wędrówek.  Zobaczysz opisy szlaków, zarówno tych znanych, jak i tych, które sam wytyczyłem. Otrzymasz wiele porad na temat trekkingu w Gruzji. Dowiesz się sporo o bezpieczeństwie w gruzińskim Kaukazie. Poznasz piękne szczyty Kaukazu i dowiesz się jak zdobyć wiele z nich.

 

Chcesz napisać do mnie? Skorzystaj z poniższego formularza. Pamiętaj o wpisaniu poprawnego adresu własnego e-maila (czasami przez błąd w adresie nie mam jak odpisać).

 

Twoje imię (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat

Twoja wiadomość